Čaroin

O nás

therapySme tím ľudí, ktorí ponúka ľuďom svoje skúsenosti a schopnosti v oblasti alternatívnych spôsobov diagnostiky, liečenia, životosprávy a podporných cvičení.

Ľudské telo, duša a myseľ sa dokážu samé regenerovať. Ponúkame vám možnosť vyskúšať si techniky, ktoré prinášajú pochopenie toho, čo robíme nesprávne a čo máme silu zmeniť.

Sme tí, ktorí nasmerovali svoj život k hľadaniu životných princípov a najhlbších hodnôt. Radi sa podelíme o svoje skúsenosti pri hľadaní a nachádzaní vnútornej rovnováhy, radosti, harmónie a sebarealizácie s cieľom skvalitniť a zharmonizovať váš vlastný život.


„Včerajšok je história, zajtrajšok je záhada, dnešný deň je dar.“

„Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift.“


Etický kódex

Regeneračné a poradenské centrum ČAROIN chce zaviesť vysoký štandard nielen prostredníctvom poskytovania služieb postavených na odborných znalostiach a profesionálnych výkonoch, ale aj spôsobom svojho etického konania. To predstavuje dôležitú požiadavku pre každého z nás.

Chceme garantovať, že naše konanie bude vždy bezchybné, korektné a príkladné...

Napísali o nás: Čaro v nás

caro-v-nasHektický život, stres a hromadenie problémov, ktoré sa napokon odrazia na našom zdraví...

Čoraz viac ľudí hľadá cestičky, ako to zmeniť, ako spraviť niečo nielen pre svoje telo, ale aj pre svojho ducha. Možno ich prozreteľnosť zaveje k dverám novootvoreného regeneračného a poradenského centra ČAROIN v Bratislave–Devínskej Novej Vsi. Zapálený tím terapeutov, poradcov a lektorov sa s vami rád podelí o svoje skúsenosti pri hľadaní a nachádzaní vnútornej rovnováhy, radosti a sebarealizácie s cieľom skvalitniť a zharmonizovať vlastný život.