Čaroin

Cvičenie a tanec

SM Systém

SM Systém alebo tiež spirálna stabilizácia je preventívne, kondičné a regeneračné cvičenie, ktoré ocenia najmä ľudia s chabým držaním tela ako sú zaoblené ramená, hrbenie sa, uvoľnené, vypadnuté brucho atď. v dôsledku čoho vzniká skolióza, svalová disbalancia a chybná koordinácia chôdze alebo behu.

 

Momentálne prebieha kurz SM System - od 23. septembra do 25. novembra 2019 (kurz obsadený).

Ďalší kurz SM Systém sa bude otvárať po Novom roku. V prípade záujmu o prihlásenie sa do kurzu nám napíšte na info@caroin.sk 

Lekcie budú prebiehať formou 10 týždňového kurzu.

Kurz sa otvorí pri počte 6 osôb.

Cena kurzu: 50 eur/ 10 lekcií

 

BEZ OBMEDZenia veku.

Gejza Zošťák 

JOGA s Magdou (aj pre začiatočníkov)

Hodiny jogy s Magdou sú zamerané na celkový rozvoj celého tela a samozrejme aj ducha :-) Strečing, posilňovanie a kondícia pretvorené do jednotlivých ásan s dôrazom na dýchanie. Hodiny sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí chcú pracovať na sebe a posúvať svoje hranice.

„Yoga znamená spojenie. Pre mňa to znamená aj zmenu. Yoga mi ukázala cestu, ako zmeniť svoj pohľad na každodenný život, pomohla mi vyliečiť všeličo na tele aj na duchu. Stala sa každodennou súčasťou môjho života. V tejto uponáhľanej a vystresovanej dobe je dobré nájsť si chvíľu pre seba, stíchnuť a započúvať sa do ticha. Ponoriť sa hlboko do svojho vnútra a nachádzať pokoj v tomto nepokojnom svete.“


Na hodiny jogy s Magdou je potrebné prihlásiť sa vopred každý utorok do 13:00, hodina sa uskutoční pri minimálnom počte 6 prihlásených osôb.

Prihlásiť sa môžete na tel.č. 0917 435 103 

 

Magdaléna Jarkovská 

Babyfit

Pravidelné cvičenia pre rodičov s deťmi zamerané na vytváranie podnetného prostredia pre rozvoj dieťaťa formou hier na báze pohybu a dotyku. Skupiny sú tvorené pre deti rovnakej vekovej kategórie, čo umožňuje vytvárať program primeraný ich vnímaniu. Vítame aj deti so špeciálnymi potrebami, pre ktoré to môže byť jedna z foriem integrácie.

 

Bližšie informácie na www.babyfit.sk   

 

Kontakt: 0903 709 485, saska.streitova@babyfit.sk


Alexandra Streitová 

Tantra JOGA

TRADIČNÁ TANTRA JOGA  prináša mnoho benefitov pre súčasný "rýchly" život, ktorý žijeme. Učí nás, ako sa uvoľňovať, dýchať a pracovať so svojou vlastnou životnou energiou a kultivovať ju tak, aby nám slúžila a obohacovala náš život.  

Zostava TriDosha balancing je premyslený systém práce s hormonálnym systémom nášho tela. Odburáva stres a uvoľňuje napätie v tele.
Tento systém prináša hlboké sebaliečenie, sebareflexiu a sebauzdravovanie. Vnáša do života kvality, o ktorých sme ani netušili, že ich máme. Prináša, ponor, nadhľad, ale aj ukotvenie.

Na pravidelných lekciách  máte možnosť spoznať prastarý spôsob práce s telom a jeho energiou, ktorý vychádza  zo systém KAULA (kašmírsky šivaizmus).
V tejto joge sa do asán uvoľňujeme a láskyplne posúvame svoje limity tela.

2 hodiny uceleného systému a zostavy asán v kombinácii s dychovými  a relaxačnými technikami prinášajú iný pohľad na jogu a prácu s telom.
V záverečnej relaxácii sa necháte uniesť nádhernou hudbou a vydymovadlami.

Vhodné pre MUŽOV aj ŽENY, začiatočníkov aj skúsených jogínov.


Viac o mojej práci sa môžete dozvedieť na stránke www.sebavedomazena.sk

Joga s Gejzom

Cvičenie zamerané na celkový rozvoj telesnej kondície. t.j. na silu, ohybnosť a rovnováhu. Začneme s pilatesovým posilňovaním brucha a cez svižnú vinyasu (dynamicky sled jogových pozícií) sa dostaneme do pozícií v stoji, v ktorých precvičíme rovnováhu, a hodinu budeme ukončovat v sede, resp. v ľahu záverečným strečingom. Vo finále necháme doznieť všetku námahu a ukľudníme sa. 

 

Na hodiny jogy s Gejzom je POTREBNÉ PRIHLÁSENIE vopred v daný deň do 13:00, hodina sa uskutoční pri minimálnom počte 6 prihlásených osôb. 

Prihlásiť sa môžete na tel.č.:  0917 435 103

 

Gejza Zošťák   

Pilates pre zdravý chrbát

Pilates je jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraných na rovnomerné vyváženie povrchových a hlbokých svalov ľudského tela, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu, ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie.

Pilates je vhodný pre ľudí so sedavým zamestnaním, ako prevencia napätia v krku a ramenách, ľudí s bolesťami chrbtice, ako aj pre aktívnych športovcov, ako doplnkové a kompenzačné cvičenie.

Príďte si so mnou zacvičiť Pilates doplnený prvkami jógy a strečingu s krátkou relaxáciou na záver - vhodný pre mladých i tých skôr narodených, pre ženy i pre mužov. 

Naučíte sa cviky pre ZDRAVÝ CHRBÁT - ako sa udržiavať fit pri sedavom spôsobe života a ktoré cviky pravidelne doma cvičiť, aby ste boli bez bolesti chrbta.

Prihlásiť sa môžete na tel.č.: 0917 435 103


Betka Kosegiová

Tao joga s Vierkou

Univerzálne liečivé TAO je praktický systém sebarozvoja a samoliečenia, umožňujúci dosiahnuť  harmonický rozvoj telesnej, duchovnej a mentálnej roviny, a tak získať nezávislosť na rôznych úrovniach. 

Prostredníctvom meditácii a cvičení sa učíme rozvíjať svoju telesnú energiu, uvedomovať si, kedy stráca energiu, uvoľňovať napätie, zlepšovať si zdravie, vykonávať sebaobranu a získať schopnosť  liečiť seba i druhých.   

 

Prihlásiť sa môžete na tel.č.: 0902 899 868 

 

Viera Sadloňová

Kalanetika

Hodina kalanetiky je vhodná pre všetky vekové kategórie, svojím zložením zaujme najmä ženy, ktoré si chcú vyformovať postavu, pričom si zachovajú štíhle ženské tvary. Tým z vás so sedavým zamestnaním takisto pomôže uľaviť od bežných bolestí krížovej a krčnej chrbtice vďaka správnemu držaniu tela, zlepšeniu flexibility a posilneniu vnútorných svalov.

Na prvú hodinu sa treba vopred prihlásiť e-mailom alebo telefonicky. 

 

Kontakt: +421 904 040 347, katkavicovagymnastics@gmail.com

www.katkavicovagymnastics.com

 

Katka Vicová