Naši lektori

Magdaléna Jarkovská (joga)

Yoga znamená spojenie. Pre mňa to znamená aj zmenu. Yoga mi ukázala cestu, ako zmeniť svoj pohľad na každodenný život, pomohla mi vyliečiť všeličo na tele aj na duchu. Stala sa každodennou súčasťou môjho života. V tejto uponáhľanej a vystresovanej dobe je dobré nájsť si chvíľu pre seba, stíchnuť a započúvať sa do ticha. Ponoriť sa hlboko do svojho vnútra a nachádzať pokoj v tomto nepokojnom svete.

+421 917 435 103, magda.jarkovska@gmail.com

Vierka Gurová (jumping)

Športu sa venujem od detstva. Chodila som do muzikálovej školy. Neskôr som dlhé roky chodila na aerobic, potom na zumbu.

Som kondičný tréner I.stupňa, inštruktorka jumpingu s rôznymi nadstavbami (kids, sport, power, party). Absolvovala som kurz total body work, tabata a vediem hodiny pole dance. V Miláne som absolvovala kurz fluiball-skupinový tréner a neskôr fluiball-osobný tréner. 

Venujem sa aj deťom v pohybovej príprave.

+421 907 538 658, gurovaviera@gmail.com

Katarína Vicová (kalanetika)

Som trénerkou modernej gymnastiky s 11-ročnou praxou, venujem sa primárne deťom od 4 rokov, rekreačne aj profesionálne. Pri tréningoch využívam prvky kalanetiky, ktorú ponúkam aj tu v Čaroine.

Vo voľnom čase sa venujem aj akrojoge a ľahkej párovej akrobacii. Disponujem certifikátom trénera MG I. stupňa a pravidelne sa zúčastňujem na športových seminároch. Pri tréningu sa zameriavam hlavne na správnu techniku, aby som s klientmi predišla prípadným zraneniam či bolestiam chrbtice.

Alžbeta Kosegiová (pilates)

V mladosti som navštevovala hodiny aerobicu, avšak veľmi rýchlo som prešla na kalenetiku, strečing a tanečnú zumbu, až som objavila Pilates a zostala som mu verná. Po dlhých rokoch cvičenia Pilatesu som si spravila certifikát cvičiteľky a pilates predcvičujem dodnes.  

 

Okrem predcvičovania pilatesu už 10 rokov organizujem “Aktívne dovolenky pre ženy“  - pobyty s cvičením pre ženy pri mori a vo wellness. Doplňujem ich tvárovou gymnastikou, prezetáciami starostlivosti o pleť, prípadne sa venujeme aj zdravej strave a okrem pilatesu cvičíme aj tanečnú alebo latino zumbu.

+421 915 849 312, alzbeta.kosegiova@gmail.com

Martina Medvecká  (taojin)

Tao som prvýkrát stretla pred 16 rokmi v Škole Taojogy v Bratislave a učarovalo mi natoľko, že už 8.rok sa mu venujem profesionálne ako certifikovaná inštruktorka. Vyskúšala som mnohé cvičenia a terapie, absolvovala kurzy seba vzdelávania, navštevovala som pravidelné kurzy jogy, denne som meditovala, venovala sa liečeniu prostredníctvom Vyššieho Ja - technikou LSVJ, liečeniu Reiky, absolvovala som kurzy Anjelske liečenie a Anjelsky channeling. Stala som sa certifikovanou absolventkou metódy IZI LLC pod vedením Dr. Hew Lena a certifikovanopu absolventkou kurzu Silvovej metódy ovládania mysle a dodnes tieto techniky s obľubou využívam.

V súčasnosti sa aktívne podieľam na vedení Školy Taojogy a ako lektorka vediem kurzy pre mužov i ženy systému Univerzálne Liečivé Tao.

+421 917 974 551, univerzalne@liecive-tao.sk

Blanka Krhlová (SM System)

Vyskúšala som rozličné smery – silvovu metódu, reiki, prácu s kyvadlom, bylinkami, éterickými olejmi, jogu, rodinné konštelácie, kineziológiu a meditácie. Keď som sa stretla s kranio-sakrálnou terapiou, vedela som, že je to spôsob, ktorému sa chcem venovať. Tak sa moje hľadanie vykryštalizovalo – na udržiavanie pružného a zdravého tela som využívala jogu, na hľadanie príčin svojich trápení kranio-sakrálnu terapiu a aby sa kruh uzavrel, zmenila som zamestnanie a začala som pracovať v predajni zdravej výživy. Tam som sa dostala aj k SM systému a v roku 2010 si urobila priamo u Dr. Smíška kurz. Takže v súčasnosti vediem hodiny jogy a SM systému a pri vykonávaní kranio-sakrálnej terapie využívam všetky skúsenosti a znalosti získané z kurzov a hlavne vlastného života.

+421 908 955 308, blanka.krhlova@slovanet.sk

Ján Rychlík

Prednáša a vedie semináre osobného rozvoja od roku 1999. Od roku 1992 medituje a pracuje ako liečiteľ. Vedie 12 rokov konštelačné semináre. Strávil viac ako rok a pol v Indii. Je certifikovaným učiteľom Univezrity Jednoty v Indii a vedie úspšene v Čechách aj na Slovensku už 12. ročník vlastnej školy osobnej transformácie. Otvoril energiu Božského zdravia a je autorom systému Hviezdných esenciií, metódy Aktívnej konštelácie, techniky Liečenia Prítomnosti. Jeho práca je založená na kombinácii konštalácie, vhľadu a energetickej iniciácie.

+420 608 076 301, jan@janrychlik.cz

Diana Lipovská (power joga)

Jogu vnímam ako očistu, istý druh katarzie, cestu k sebapoznaniu. Učí nás pozerať sa na svet inými očami. 

Aj keď  bola joga stále okolo mňa, intenzívne sa jej venujem posledné 3 roky.

Mám absolvovaný certifikovaný kurz power jogy pre začiatočníkov, kurz Ashtanga jogy na každý deň a tiež jogové vzdelávanie pre učiteľov jogy.

 

Rada Vás budem sprevádzať Vašou jogovou cestou či ste ste v joge začiatočníci alebo pokročilý. Napokon, cesta je cieľ 

+421 950 514 320, dian.lipovska@gmail.com