Naši lektori

DSC_2108.JPG

Magdaléna Jarkovská (joga)

Yoga znamená spojenie. Pre mňa to znamená aj zmenu. Yoga mi ukázala cestu, ako zmeniť svoj pohľad na každodenný život, pomohla mi vyliečiť všeličo na tele aj na duchu. Stala sa každodennou súčasťou môjho života. V tejto uponáhľanej a vystresovanej dobe je dobré nájsť si chvíľu pre seba, stíchnuť a započúvať sa do ticha. Ponoriť sa hlboko do svojho vnútra a nachádzať pokoj v tomto nepokojnom svete.

+421 917 435 103, magda.jarkovska@gmail.com

Vierka Gurová (jumping)

Športu sa venujem od detstva. Chodila som do muzikálovej školy. Neskôr som dlhé roky chodila na aerobic, potom na zumbu.

Som kondičný tréner I.stupňa, inštruktorka jumpingu s rôznymi nadstavbami (kids, sport, power, party). Absolvovala som kurz total body work, tabata a vediem hodiny pole dance. V Miláne som absolvovala kurz fluiball-skupinový tréner a neskôr fluiball-osobný tréner. 

Venujem sa aj deťom v pohybovej príprave.

+421 907 538 658, gurovaviera@gmail.com

20200620 Jumping-9.jpg
vicova katka kalanetika.jpeg

Katarína Vicová (kalanetika)

Som trénerkou modernej gymnastiky s 11-ročnou praxou, venujem sa primárne deťom od 4 rokov, rekreačne aj profesionálne. Pri tréningoch využívam prvky kalanetiky, ktorú ponúkam aj tu v Čaroine.

Vo voľnom čase sa venujem aj akrojoge a ľahkej párovej akrobacii. Disponujem certifikátom trénera MG I. stupňa a pravidelne sa zúčastňujem na športových seminároch. Pri tréningu sa zameriavam hlavne na správnu techniku, aby som s klientmi predišla prípadným zraneniam či bolestiam chrbtice.

Blanka Krhlová (SM System)

Vyskúšala som rozličné smery – silvovu metódu, reiki, prácu s kyvadlom, bylinkami, éterickými olejmi, jogu, rodinné konštelácie, kineziológiu a meditácie. Keď som sa stretla s kranio-sakrálnou terapiou, vedela som, že je to spôsob, ktorému sa chcem venovať. Tak sa moje hľadanie vykryštalizovalo – na udržiavanie pružného a zdravého tela som využívala jogu, na hľadanie príčin svojich trápení kranio-sakrálnu terapiu a aby sa kruh uzavrel, zmenila som zamestnanie a začala som pracovať v predajni zdravej výživy. Tam som sa dostala aj k SM systému a v roku 2010 si urobila priamo u Dr. Smíška kurz. Takže v súčasnosti vediem hodiny jogy a SM systému a pri vykonávaní kranio-sakrálnej terapie využívam všetky skúsenosti a znalosti získané z kurzov a hlavne vlastného života.

+421 908 955 308, blanka.krhlova@slovanet.sk

IMG_20150609_074306.jpg
rychlik.PNG

Jan Rychlík

Prednáša a vedie semináre osobného rozvoja od roku 1999. Od roku 1992 medituje a pracuje ako liečiteľ. Vedie 12 rokov konštelačné semináre. Strávil viac ako rok a pol v Indii. Je certifikovaným učiteľom Univezrity Jednoty v Indii a vedie úspšene v Čechách aj na Slovensku už 12. ročník vlastnej školy osobnej transformácie. Otvoril energiu Božského zdravia a je autorom systému Hviezdných esenciií, metódy Aktívnej konštelácie, techniky Liečenia Prítomnosti. Jeho práca je založená na kombinácii konštalácie, vhľadu a energetickej iniciácie.

+420 608 076 301, jan@janrychlik.cz