top of page

Naši lektori

Simona Šimkovičová
(Pilates, Tabata, Formovačka)

Ako malá som navštevovala rôzne tanečné a baletné krúžky, viac menej pre to, aby som nebola sama doma.
Vo štvrtom ročníku som išla vyskúšať testy do športovej triedy so zameraním na basketball. Uspela som.
Nasledujúce 4 roky som navštevovala športovú triedu s intenzívnejšími hodinami telesnej výchovy a dennými  aj viacfázovými tréningami do dňa. Prípravy na sezónu s 3 tréningami denne som milovala. Každú moju trénerku som s láskou obdivovala. Naučili ma makať, milovať šport a nikdy sa nevzdať.  Po pôrode prvého syna som absolvovala svoje prvé kurzy a láska k športu sa začala rozvíjať. Milujem svoje bežecké rána, turistiku, lezenie a hodiny so svojími ženami. Vediem hodiny Pilatesu, formovačky, intenzívnejšie hodiny ako Tabata, kruhové tréningy a rôzne kondičné intervalové tréningy.

IMG_20230920_094950592.jpg
325119032_1188402525102533_6419307887473239278_n.jpg

Karolína Smreková 
(Vinyasa Flow Yoga)

V roku 2021 som skončila magisterské štúdium na FTVŠ, odbor učiteľstvo tsv v kombinácii s angličtinou (na filozofickej).

Jogu cvičím 7 rokov. Absolvovala som inštruktorský kurz Hatha Yogy (60 hod) u Fredyho Ayisiho a Europskej jogovej akademie. Taktiež som absolvovala kurz s certifikátom svetovej Yoga Alliance 200RYT v škole House of Om Bali. Jogu milujem celým srdcom a rada sa o ten zážitok delím s ostatnými žiakmi.

Učím hlavne Vinyasa Flow Yogu. Cieľom lekcie je prepojiť dych so svojím telom a tým sa spojiť sám so sebou. Počas celej lekcie budeme plynule prechádzať jednotlivými ásanami, budovať flexibilitu, silu a hľadať rovnováhu v každom slova zmysle.

+421 944 478 988, karolina.smrek@gmail.com

juraj-lotos-600x.jpg

Juraj Gajdoš (joga)

Jogu cvičím už vyše 30 rokov na Slovensku aj v zahraničí. 

V roku 2002 som absolvoval trojmesačný študijný pobyt v inštitútoch na liečenie jogou v Indii.

V roku 2004 som získal na FTVŠ titul PhD.

Bol som lektorom jogy na UTV UK BA, učil jogu na Právnickej fakulte UK, na VŠMU, FTVŠ UK, FF UK, CHTF STU, fyzioterapeutov na SZU aj na Pedagogickej fakulte UK BA. 

Od roku 2004 vediem workshopy jogovej terapie

pre učiteľov jogy v Nemecku.  

V roku 2010 som sa stal odborným garantom jogovej terapie v ajurvédskom medicínskom centre  v BA.  

V roku 2011 som školil jogovú terapiu belgických učiteľov jogy. 

Prednášal som a predcvičoval na medzinárodných seminároch, konferenciách a kongresoch s problematikou využitia jogy vo vyššie uvedených odboroch

Vediem súkromné hodiny a špecializované kurzy jogovej terapie na problémy s chrbticou, gravidjoga, očná joga, joga pre seniorov, pre športovcov, manažérov a poskytujem reflexnú masáž na Slovensku aj v zahraničí

+421 902 802 803, jurajgajdos@hotmail.com

Blanka Krhlová (SM System)

Vyskúšala som rozličné smery – silvovu metódu, reiki, prácu s kyvadlom, bylinkami, éterickými olejmi, jogu, rodinné konštelácie, kineziológiu a meditácie. Keď som sa stretla s kranio-sakrálnou terapiou, vedela som, že je to spôsob, ktorému sa chcem venovať. Tak sa moje hľadanie vykryštalizovalo – na udržiavanie pružného a zdravého tela som využívala jogu, na hľadanie príčin svojich trápení kranio-sakrálnu terapiu a aby sa kruh uzavrel, zmenila som zamestnanie a začala som pracovať v predajni zdravej výživy. Tam som sa dostala aj k SM systému a v roku 2010 si urobila priamo u Dr. Smíška kurz. Takže v súčasnosti vediem hodiny jogy a SM systému a pri vykonávaní kranio-sakrálnej terapie využívam všetky skúsenosti a znalosti získané z kurzov a hlavne vlastného života.

+421 908 955 308, blanka.krhlova@slovanet.sk

IMG_20150609_074306.jpg
20200620 Jumping-9.jpg

Vierka Gurová (jumping)

Športu sa venujem od detstva. Chodila som do muzikálovej školy. Neskôr som dlhé roky chodila na aerobic, potom na zumbu.

Som kondičný tréner I.stupňa, inštruktorka jumpingu s rôznymi nadstavbami (kids, sport, power, party). Absolvovala som kurz total body work, tabata a vediem hodiny pole dance. V Miláne som absolvovala kurz fluiball-skupinový tréner a neskôr fluiball-osobný tréner. 

Venujem sa aj deťom v pohybovej príprave.

+421 907 538 658, gurovaviera@gmail.com

Katarína Vicová (kalanetika)

Som trénerkou modernej gymnastiky s 11-ročnou praxou, venujem sa primárne deťom od 4 rokov, rekreačne aj profesionálne. Pri tréningoch využívam prvky kalanetiky, ktorú ponúkam aj tu v Čaroine.

Vo voľnom čase sa venujem aj akrojoge a ľahkej párovej akrobacii. Disponujem certifikátom trénera MG I. stupňa a pravidelne sa zúčastňujem na športových seminároch. Pri tréningu sa zameriavam hlavne na správnu techniku, aby som s klientmi predišla prípadným zraneniam či bolestiam chrbtice.

vicova katka kalanetika.jpeg
rychlik.PNG

Jan Rychlík

Prednáša a vedie semináre osobného rozvoja od roku 1999. Od roku 1992 medituje a pracuje ako liečiteľ. Vedie 12 rokov konštelačné semináre. Strávil viac ako rok a pol v Indii. Je certifikovaným učiteľom Univezrity Jednoty v Indii a vedie úspšene v Čechách aj na Slovensku už 12. ročník vlastnej školy osobnej transformácie. Otvoril energiu Božského zdravia a je autorom systému Hviezdných esenciií, metódy Aktívnej konštelácie, techniky Liečenia Prítomnosti. Jeho práca je založená na kombinácii konštalácie, vhľadu a energetickej iniciácie.

+420 608 076 301, jan@janrychlik.cz

bottom of page