top of page

O nás

tanciaren2n.jpg

Sme tím ľudí, ktorí ponúka ľuďom svoje skúsenosti a schopnosti v oblasti alternatívnych spôsobov diagnostiky, liečenia, životosprávy a podporných cvičení.

Ľudské telo, duša a myseľ sa dokážu samé regenerovať. Ponúkame vám možnosť vyskúšať si techniky, ktoré prinášajú pochopenie toho, čo robíme nesprávne a čo máme silu zmeniť.

Sme tí, ktorí nasmerovali svoj život k hľadaniu životných princípov a najhlbších hodnôt. Radi sa podelíme o svoje skúsenosti pri hľadaní a nachádzaní vnútornej rovnováhy, radosti, harmónie a sebarealizácie s cieľom skvalitniť a zharmonizovať váš vlastný život.


„Včerajšok je história, zajtrajšok je záhada, dnešný deň je dar.“

„Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift.“

 

Etický kódex

Regeneračné a poradenské centrum ČAROIN chce zaviesť vysoký štandard nielen prostredníctvom poskytovania služieb postavených na odborných znalostiach a profesionálnych výkonoch, ale aj spôsobom svojho etického konania. To predstavuje dôležitú požiadavku pre každého z nás.

Chceme garantovať, že naše konanie bude vždy bezchybné, korektné a príkladné...

V dnešnej hektickej dobe sa často-krát zabúdame zastaviť a venovať sami sebe. Čoraz viac ľudí hľadá cestičky, ako to zmeniť, ako spraviť niečo nielen pre svoje telo, ale aj pre svojho ducha.

V našom centre Čaroin ponúkame širokú škálu cvičení, ktoré priaznivo vplývajú nie len na vaše fyzické ale aj psychické zdravie.

Príďte sa k nám zregenerovať, uľaviť od vašej bolesti a posilniť svoje telo. Medzi našimi cvičeniami nájdete rôzne druhy jogy, pilates, SM system, kalanetiku či jumping.

Okrem cvičení si u nás môžete oddýchnuť na masáži u skúseného maséra alebo podstúpiť účinnú biorezonančnú liečbu.

Cez víkendy u nás organizujeme rôzne semináre, rodinné konštelácie, meditácie či školy osobnej transformácie.

group-people-doing-meditation-exercise-m
bottom of page